CREDO-EXPERTO: Afrodisiaka zvyšují pohlavní touhu, apetenci a někdy i výkonnost. Zde jsou uvedeny přírodní afrodisiaka nikoli chemické látky.

Afrodisiaka zvyšují pohlavní touhu, apetenci a někdy i výkonnost. Zde jsou uvedeny přírodní afrodisiaka nikoli chemické látky.

Touha je jako motýl...
Afrodisiakem nazýváme takové látky (event. prostředky), které nám zvyšují pohlavní touhu, apetenci a někdy i výkonnost 

Indiánské kmeny Aztéků a Mayů jako afrodisiakum používali čaj z damiany. Brazilci catuabu (červená kůra), číňané na škornici velkokvětou, jamaici na kolovník lesklý a egypťané do nápojů lásky přidávají harmalu mnohodílnou. Možnosti dostupné v našich podmínkách jsou tedy uvedené...z dostupných zdrojů:
ALOE
Je jedním z nejúčinnějších ženských afrodisiak. Zvyšuje sexuální apetit žen a frekvenci orgasmů. Tím pádem zkvalitňuje celkový sexuální akt. Aloe extrakt je k dostání v lékárnách. Rozpuštěním 2 g extraktu v 10 ml vody získáme 10 dávek a používáme 2 krát denně jednu dávku.

AMBRA 
Je považována za silné afrodisiakum jak pro muže tak pro ženy. Její působení, stejně jako její původ a složení je opředeno tajemstvím a tajemství je vždy vzrušující.

ANDĚLIKA LÉKAŘSKÁ
Doporučována především ženám vyššího věku. Obsahuje estrogen, k jehož poklesu dochází právě v přechodu a tím vznikají často poruchy sexuálních funkcí.

BOROVICE 
Je mírné mužské afrodisiakum. Podporuje tvorbu pohlavních hormonů a je často používána v případech impotence. Odvar: 40 g mladých květů borovice na jeden litr vody - užívat 3 šálky denně. Éterický olej: 3 kapky na lžičce medu 4krát denně.

CELER 
V minulosti byl také nazýván opich. Jedná se o  silné afrodisiakum pro muže. Jeho dostupnost je jednoduchá spolu se širokou možností přípravy podávání.

CIBULE
Mírné hormonální afrodisiakum jak pro ženy tak pro muže.


ČESNEK
Je mírné afrodisiakum (s okamžitým účinkem), ale zase dlouhodobé (navrací rovnováhu žlázám s vnitřní sekrecí) a dostupné jak pro muže, tak pro ženy.

CITRÓN 
Mírné afrodisiakum pro ženy i muže. Čistý "citrónový olej" se doporučuje podávat 3krát denně po 4 kapkách  smíšený se lžičkou medu. Díky jeho kyselosti si jej některé ženy aplikují do vagíny, aby pak lépe sevřely partnerův úd a tím ho více stimulovaly. Takovýto způsob však není  nedoporučován, protože může vést k nepříjemným zánětům poševní sliznice.
Jahody
Citrónová kůra: na lačný žaludek se užívá pohár šťávy vylouhované z jednoho citrónu nakrájeného na plátky i se slupkou, ke kterému se přidávají 3 květy heřmánku. Heřmánek by měl být připraven den předem tak, že se zalije vařící vodou a nechá louhovat přes noc. Nápoj se užívá ráno.

CIZRNA BERANÍ 
Je silný afrodisiakem pro muže. Pochází z Malé Asie a jižní Evropy. Dnes se dá na trhu běžně sehnat a pokud bude mužem užívána denně, jeho přirození neklesne a bude stále pevné. Bohužel má vedlejší vlastnost - podporuje odchod střevních plynů. Možno tomu předejít přidáváním muškátového oříšku nebo šafránu.

ČOKOLÁDA 
Mluví se o ní jako o afrodisiaku, ale její účinek pro muže i ženy je  sporný a nejspíše  individuální. Nicméně pozor, čokoláda je návyková.

DAMIÁNA 
Neboli mučenka. Jedná se o silné afrodisiakum bez vedlejších účinků.
Odvar: do šálku vložte 4 g listů, zalijte horkou vodou a pijte 2 šálky denně.

GINSENG - žen-šen
Je silné afrodisiakem pro ženy i muže. Stimuluje ženskou i mužskou sexualitu, oddaluje menopauzu, předchází stárnutí a celkově povzbuzuje organismus.
Tinktura: 3krát denně 90 kapek rozpuštěných v troše vody.

HOŘČÍK - magnésium 
Je považován za mírné, ale velmi účinné afrodisiakum pro muže. Zlepšuje sexuální potenci a krom toho chrání srdce před infarktem.

CHŘEST
Obsahuje asparagin (amid kyseliny asparágové), který ve větším množství působí afrodisiakálně. Chřest obsahuje ale malé množství a je vnímán spíše jako falický symbol.

JELENÍ PAROH 
Prášek z parohů jelena siky je velmi účinným a silným afrodisiakem pro muže (parohy obsahují samčí pohlavní hormony).  Bohužel je jeho prodej v mnoha státech (zejména evropských) zakázán.

JEŘÁB OBECNÝ 
Je mírné afrodisiakum  s lokálním ( svíravým) účinkem. Řešení pro ženy, které chtějí zažít téměř panenskou „úzkost“ při milování.
Vaginální odvar: suché jeřabinové bobule (cca 1 kg) a 5 litrů vody vařte asi hodinu pod pokličkou. Přeceďte a vlažný nálev nalijte do vany a posaďte se. Koupel několikrát opakujte.

čerstvá zelenina
KAPARY 
Je mírný afrodisiakem pro muže. Dráždí sexuální chuť a zvyšuje kvalitu erekce.

KERBLÍK LESNÍ 
Je mírné afrodisiakum pro starší ženy v období menopauzy a po něm (obsahuje estrogen - ženský pohlavní hormon).

KOPŘIVA
Mírným afrodisiakem pro muže. Semínka se smíchají  s medem a užívají.

LÍSKA OBECNÁ
Líska a lískové oříšky patří ke slabším afrodisiakům pro muže. Obsahují uklidňující látky, které navodí slastný pocit. Pozor na usnutí.

MANDLE
Je stejně jako líska slabší afrodisiakum pro muže. Dodává energii a sílu pro milostné hrátky a urychlují milostné vzrušení

MÁTA
Je slabší lokální a aromatické afrodisiakum pro muže i ženy. Většinou se používá její odvar. K erotickým hrátkám a koupelím se používá mátový olej - extrémně osvěžuje tělo i mysl a stimuluje.
Odvar: 2 polévkové lžíce máty na jeden šálek, zalít horkou vodou a nechte louhovat cca 5 minut.

MRKEV
Je středně silné afrodisiakum. Pro ženy i muže se doporučuje po noci plné lásky ráno vypít sklenici mrkvového džusu. Osvěží a povzbudí celý organismus.

ORCHIDEJE
Je mírné afrodisiakum pro muže. Z názvu již patrno (vstavač mužský)  k čemu se používá.

OVOCE
Mírné afrodisiakální účinky má ananas, piniový oříšek, datle, jahoda.

PAPRIKA
Zejména chilli paprika je mírným afrodisiakem pro ženy i muže. Obsahuje dráždivé složky, které stimulují nervový systém a tím dochází i k sexuální vzrušivosti..

PAVOUCI
Bohužel ano. Různé druhy pavouků byly často používány pro afrodisiakální účely. Nejdříve se usušili a poté se rozmělnili na prášek. Ten se smíchal s "nápoji lásky". Uštknutí některého druhu sklípkanů může přivodit i chorobné ztopoření pyje.

PEPŘ
Mírné afrodisiakum pro muže se stejnými zásadami jako u papriky. Bílý pepř navíc sice nezvyšuje sexuální vzrušení, ale prodlužuje soulož.

PETRŽEL
zelenina
Je silné afrodisiakum zejména pro muže. Rozšiřuje cévy a má přímý vliv i na stažitelnost svalových vláken především u pohlavních orgánů.

PIŽMO
Je mírné afrodisiakum pro ženy i muže. Zvyšuje sexuální apetit díky svým nezaměnitelným aroma. I proto je běžně přidáváno do parfémů.

ROZCHODNICE RŮŽOVÁ
Neboli „zlatý kořen“. Je silným afrodisiakem pro muže. Její účinky působí zejména na centrální nervový systém.. Používá  se při poruchách sexuálních funkcí u lidí vyčerpaných prací či nemocí a u starších lidí.

ROZMARÝN
Mírné afrodisiakum pro muže i ženy. Rozmarýnový čaj s tymiánem je velmi povzbudivý.

ŠAFRÁN
Je mírné afrodisiakum pro muže i ženy. V některých herbářích se o něm říká,  že " vzbuzuje chlípnost ". Nálev: 15 g na jeden litr horké vody. Nechte louhovat asi 5 minut a pijte 3 šálky denně.

VITAMÍN E
Je silné afrodisiakum pro ženy i muže. Jeho nedostatek způsobuje neplodnost, impotenci, frigiditu, poruchy pohlavních žláz, některé druhy zánětů pochvy a některé ekzémy. Používá se také jako prevence možného potratu.

YLANG - YLANG
Skvělé a silné afrodisiakum pro muže i ženy. Zejména vyhledávaná je ylangová esence. Používá se pro koupele a masáže, event.  3 - 6 kapek 4x denně na lžičce s medem.

YOHIMBIN
Je velmi silné afrodisiakum pro muže, které je u nás k dostání pouze na lékařský předpis. Yohimbin je alkaloid obsažený v kůře stromu pocházejícího z Kamerunu. Používá se k léčbě mužské impotence a především poruch erekce. Má ale individuální reakci. Je snadno předávkovatelný a mívá mnoho nežádoucích vedlejších účinků. Proto ho smí předepsat pouze lékař.

ZÁZVOR
Je mírné až silné afrodisiakum pro muže. Vhodný je jako čaj nebo esence ke stimulaci smyslů..
Esence: 3 kapky 4x denně na lžičce s medem.

ZINEK
Je mírné afrodisiakum pro muže. Doporučuje se jako součást léčby impotence.Farmakologie: odborné stránky google scholar jsou zde. Zadejte dotazy, jistě to i vědce zajímá....

CO SE TADY ČTE NEJVÍC (Popular Posts)

MENU a ŠTÍTKY Vaše hledání příspěvků! Je tu všechno?

0 závisti 7 000 000 776833333 ACTA Admin Afektivní neurověda Afrodisiaka Afty Akáty bílé Alcatraz Alergie Alicia Keys Allison Crowe Alternativní medicina Alzheimerova choroba Americké zdravotnictví Amerika Anatomie Android Aristoteles Asertivita Astronomie Ateroskleróza Bakterie Basshunter Beethoven Symphony Beletrie Benedikt XVI. Bible Biochemie Bioklimatologie Blogerka Blogeři sobě Blogy Bohemian melody and songs Bolest Bolest u člověka Bolesti nohou BonaFides Bouře Bršlice kozí noha Aegopodium podagraria L. bubble nebula Bug Opera Bůh Slunce Bulvár Buněčné receptory Bylinky Bylinky a spánek Cestování Cruise Rekreace Dovolená Cestovní medicina Cesty Cibule Cicero Cippolovy zákony stupidity Citový mozek Civilizace Civilizační nemoci Clinique Co je psáno Credo Experto Čaj o páté České momenty D-FENS Dehydratace Delirium Demence Demokracie Den pro tebe Dengue Deprese Deprivace a skupinová hloupost Deprivanti Deprivanti a deprivantství Deštivý den Děti Dětská obezita Dětské lékařství Dětství dezinformace Diabetes mellitus Diagnostika manipulace Diagnostika v oční medicině Diamanty Diferenciální diagnostika Diskuze a debaty Divizna velkokvětá Dlouhá cesta Dna Dobro a jeho světlo Dobrý voják Dobrý vtip! Domácí lékárna Dopisy Dr WEB Drahé kameny Drogy Editace a styl psaní příspěvků EKG Elektřina Elizabeth Blackwell Emergency emoce Energie a my Epidemiologie Erotika na internetu Erythema migrans Etnika Evropa Expert v terénu Externí disk Facebook Febrilní křeče Filmy Flejberk Florence and the Machine Fotografie František Ringo Čech Freud Frustrace Fysiologie Fytoterapie G+ G+ notifikace v Opeře Gastroenterologie Gaudeamus igitur GDX Access Geek Genius loci Geny a informace Glaukom Google Google AdSense Google Analytics Google Scholar Google+ Hemagel Hepatologie Historie Homeless Horečka Hudba Humor Humor a vtipy nebo moudra Humor v medicíně Hunting Hustý! Hutka Hvězdokupa Hyperkinetická porucha Hyperplasie prostaty Hyperpyrexie Hypertensní choroba Hypertenze Hypnotika Charlie Chavizmus Chirurgie Cholera Cholesterol Chov včel Chronický únavový syndrom Chřipka Idiopathické Imunita In Vino Veritas Infekční koutky Infekční nemoci Instinkty Inteligence Interna a kardiologie Internet Ischemická choroba Ivonne Přenosilová jak na to Jaro Jaroslav Hutka Jordánsko Kalifornie Kalium Kamarádi Kamenný most Kapradí Kardiovaskulární zdraví Karel Kryl Karel Schwarzenberg Karikatura Kašel Káva Kemel Klávesové zkratky Klysma neboli klystýr Kodex internetového diskutéra Kofein Koledy Kolokvium Komentáře Kongres Konopka obecná Kontakty Kopírování Korsika Krajina Krásné ženy Kráťa Krizová linka Krmte ptáčky Kruh Užitečné příspěvky Kůň La Roux Laboratorní diagnostika Láska Lásky čas Léčivé rostliny Ledviny Legrace Lékárny Lékař Léky nové generace Les Lesní jahody Léto Lež Lidský život Life at Google Literatura Lymeská Borelióza Lymeská Borrelióza M.Parkinsoni Malnutrice Maminka Manicko depresivní syndrom Marek Slabý Markéta Šichtařová Matka a rodina. Ekonomie Maturita Medical Marijuana Medicina Meditace Meduňka Memy Měsíční noc Metabolický syndrom Meteorosenzitivita MEXICO MIKROBIOLOGIE Mikrobiom Mikroorganismy Milenci Minerály Mireille Mathieu Mobilní internet moderní medicina Modlitba za lásku Modrá knížka Modříny Moldau Smetana Moře Motivace MOTOROLA Droid RAZR Moudra Moudrost Mozek Mozek a drogy MUDr. Jan Hnízdil MUDr. Plzák Můj pohled na svět Munchhausenův syndrom Murphyho zákony Music and Humor Muži a ženy Myslivost Myšlenka dne Narcistická porucha osobnosti Názory Nefrologie Nefunkční bezpečnostní hláška Nemoc z líbání Nemoci dospívání Nemoci prostaty Nemoci štítné žlázy Nemocný vypráví Neuroanatomie a neurofysiologie bolesti Neurologie Nikon Nobelovy ceny Novinky Novinky a zajímavosti Novinky v hudbě O dětství O chřipce obecně O jmelí O lásce O stárnutí a stáří O závisti O zdraví Obama Objevy Očkování Oční (ophthalmologie) Oldřich Vinař Optika ORL Osobnost lékaře Osobnostní patologie Ostatní Ostropestřec mariánský Otčenáš Ovoce Paliativní medicina Patologie Patrick Zandl Pavel Kysela Pesticidy Petr Novák Petra Pirátství Pivo Placebo Placebo efekt Plynové jezírko s oxygenoterapií Počítače a diagnostika Podnikání. Podzim Poezie Pohádka Pohyb Policie Porodnictví a gynekologie Porucha metabolismu Poruchy vědomí Pošta pro vás Potřeby a přání Pozitivní myšlení Poznámky Pravda Preexisting condition Premenstruační syndrom Prevence Prevence a zdraví Prezident Proces wuauclt.exe Prof. Koukolík prof. Matějček prof. MUDr František Koukolík Prof. MUDr. Pavel Pafko prohlížeč Opera Propedeutika Prostata Prostřeno Přátelé Přátelství Přetížení organizmu Příroda Psychiatrická onemocnění Psychiatrie a psychologie Psychoaktivní látky psychoanalýza Psychologie Psychopatie Psychosomatická medicina Ptáci Ptačí zpěv Pudy Půst Racionální výživa Radkin Honzák Rakovina prostaty (caP) Rath a sedmimilionová krabice Renata Rickrolling Rodina Rozšíření Opery Rozum Rychlá pomoc Řešení problémů Římská mythologie Sametová revoluce Sammuel perský kocourek Sanitka Sanitka Mercedes veteran Screenshot Sdílení Serenoa repens Sex Sex a zdraví Schemer Skupinová hloupost Slovensko Slunečné odpoledne Slunečné ráno Sluneční erupce a aktivita Sluneční toulky v přírodě Slunečný den Smartphone Smazání Facebooku Sociální patologie Sociální sítě Sociopatie Sokrates Soubory .OGG Soukromé Soukromí Spánek Spánek a jeho poruchy Spánek a léky Speciální pedagogika Sport Sportovní lékařství srpen 1968 Sršeň Stahování Stáří Statečnost Steatóza jater Stomatologie Strach Street View Stres Stromy studentské Suguperge! Sdígilígim naga wegeb! Sůl v potravě člověka Světlo Svoboda Svobodný internet Syrenia Šampaňské Škola Školní zdravotní služba Švejk Technické spekulace Teotihuacan The Cranberries - Zombie The Moon Měsíc The New York Times Tipy Tonometry TOPLekar.cz Toxiny Transplantace Tráva Trepanace mozku Trojský kůň Trpajzlíci Třezalka Twitter Twitter Frenzy U bankomatu u Křížku U řeky U vody Učitel Unwand Urologie USA Úvod úzkost Václav Havel Vajíčka Vanessa Mae Vánoce Velikonoce VENEZUELA Verše Veřejné mínění Veverka Videa Vilcacora Vinná réva Virosa Virtuální prohlídka měst Vlaštovka Vlčí mák Vlídné slovo Voda Vojenská služba Všímavost Vtipné a pozitivní Vtipné okamžiky Vtipy Vyhledávač Výchova Výživa WD My Passport YES WE CAN YouTube Zácpa Obstipatio Zahrady Zajímavosti Zákon Závislost Závislosti Zdraví Zdravotní pojištění Ze života lékařů Ze života sestřiček Zeď Zlatá střední cesta Zrcadlo Zrychlení počítače? Židovské Žít je tak krásné Život s holou prdelí Život v přírodě Životospráva Životospráva a dlouhý život